Kolorowe domeny

Kolory w rozszerzeniach domen

Wśród nowych domen nie zabrakło tych określających kolory. Nic dziwnego gdy oferta nowych rozszerzeń jest tak bardzo duża. „Kolorowe domeny” są atrakcyjnymi rozszerzeniami, które mogą znaleźć wielu amatorów, aby je zarejestrować. Pisałem już o domenach, które zawierają w swoich rozszerzeniach nazwy geograficzne, jeśli nie czytałem zapraszam Cię : nowe domeny -nazwy geograficzne . Wróćmy jednak to tematu tego wpisu:

Kolorowe domeny

I tak przeglądając listę nowych domen znajdziemy takie barwy jak:

.green

.black

.red

.pink

.blue

Zielony, czarny, czerwony, różowy, niebieski to kolory jakie udało mi się znaleźć. Czy jakiś przeoczyłem? Najbardziej z tej listy podoba mi rozszerzenie .green, widzę tutaj wiele nazw, które pasują do tego rozszerzenia. W sumie to do każdego z kolorów można sporo nazw, które będą pasowały.

Kolorowe domeny gdzie znajdą zastosowanie?

Pierwszy punkt to: wszędzie, bowiem kreatywność i pomysłowość nie ma przecież ograniczeń. Konkretniej to według mnie w takich tematycznie stronach, gdzie dany kolor odpowiada symbolice czy jest synonimem. Jakiś przykład np. .green takie rozszerzenie (kolor) kojarzy się z zieloną energią, przyrodą, a najbardziej trafne skojarzenie to pewnie ekologia.

Dodaj komentarz