Duża sprzedaż w rozszerzeniu .club

W swoich wpisach pisałem, że nowe domeny pojawiły się już na rynku wtórnym. Pojawiło się nawet kilka sprzedaży, które jak na taki krótki czas szybko znalazły nabywcę. Sprzedać nową nazwę to też szybki zwrot inwestycji.

W sieci pojawiła się informacja o sprzedaży w rozszerzeniu .club. Domena, o której chciałem napisać to vegas.club, która znalazła nabywcę, uwaga! za 100 tysięcy dolarów. Co ciekawe, to nie pierwsza tak duża sprzedaż w tej końcówce, bo tak nie dawno rynek domen obiegła informacja o sprzedaży coffee.club, sprzedana za tą samą cenę co vegas.club

Rozszerzenie .club w TOP nTLDs

Nowa domena z końcówką .club, jest na chwile obecną jedną z najbardziej popularnych rozszerzeń. Znajduje się na 3 miejscu jeżeli chodzi o liczbę rejestracji. Domen z końcówką .club zarejestrowanych jest ponad 165 tysięcy.

Jeżeli chcesz sprawdzić, które rozszerzenia wśród nowych rozszerzeń są najbardziej popularne zapraszam Cię do przeczytania tego wpisu

http://cepiel.pl/nowe-domeny/4-miliona-nowych-domen/

Tak jak przypuszczałem, osiągniecie wyniku 4 miliona nowych domen, nastąpiło bardzo szybko.

Jak widzimy nowe domeny, mogą osiągnąć już bardzo dobre kwoty transakcji. Choć to nie są to takie kwoty jak w przypadku innych końcówkach domen globalnych (choćby .com) ale sprzedaż nowej końcówki za taką kwotę należy uznać za sukces. Pewnie to dopiero początek i coraz częściej będziemy słyszeli o sprzedaży nowych domen.

Dodaj komentarz