Cepiel.pl blog o domenach internetowych, blog o pozycjonowaniu stron

Ocena-wycena domeny

Darmowa ocena-wycena domeny internetowej.

Plusy minusy domeny internetowej

Ocena domeny pierwsze kroki

Moje zamiłowanie do domen internetowych wzięło się od, zamiłowania do słowa. W końcu domena to nic innego jak słowo, czasami to słowo słownikowe, a czasami to neologizm. Przez ten czas pojawiały się lepsze i gorsze domeny w moim portfolio. Bardzo dobrze pamiętam moją pierwszą zarejestrowaną domenę, bo mam ją do dzisiaj. Pierwsza domena, to również pierwsze poważne kroki w tworzeniu i pozycjonowaniu stron. Kolejne domeny, to nie tylko sukcesy, ale również porażki. Dlatego musiałem wyciągnąć wnioski, z tych porażek, tak by moje domeny były jak najlepsze. Ważnym, elementem stało się wyrobienie umiejętności oceny, a tym samym wyceny wartości domeny internetowej.

Ocena wycena domeny

Ocena domeny internetowej to nowy dział na moim blogu. Będą tutaj umieszczane wybrane analizy domen internetowych. Będzie to mój punkt spojrzenia, na Twoja domenę. Zgłoszenie domeny do oceny będzie odbywać się przez konto na Facebook.

W tym artykule dowiesz się więcej, o tym jak dodać swoją domenę do oceny.

Ocena domeny internetowej

Uwaga! Tylko wybrane domeny będą zrecenzowane. Jest to chyba jasne, w końcu spodziewam się dużej ilości zgłoszeń i trudno byłoby mi, podawać wszystkie nazwy pod analizę.