Już można rejestrować nowe domeny

nowe domeny

Nowe domeny, temat, który będzie pojawiał i powracał w tym roku wiele razy. To w 2014 roku przypada wejście pierwszych nowych domen w wolnej rejestracji. Są różne zdania co do nowych domen. Pojawiają się zarówno opinie negatywne, jak i te, które uważają, że nowe rozszerzenia wpłyną pozytywnie na rynek. Już można rejestrować nowe domeny, a tym samy można zarejestrować adres dla swojej strony, czy też inwestować nowe domeny by je sprzedać.

Nie przegap szansy na dobry adres

Dobre rozpoznanie rynku i bycie jeden krok przed konkurencją jest ważne w prawie każdym biznesie. Nie brakuje osób, zawodowo zajmującym się inwestowaniem w domeny, którzy zainwestują pewien kapitał w nowe końcówki.

Szansa na wolne domeny

Jako, że temat nowych domen nie jest znany wielu osobą, jest szansa na znalezienie z pośród nowych rozszerzeń wolnych adresów. Należy odpowiedzieć sobie tylko na pytania: jakie rozszerzenie wybrać z pośród dostępnych, jaki potencjał może mieć dana domena…? Nowe domeny będą wprowadzane sukcesywnie. Spotkałem już serwisy , które zdecydowały się na zakup domeny, wykorzystując nazwę jako przekierowanie dla istniejących stron.  Wolne domeny można szukać przy pomocy formularza

http://cepiel.pl/wyszukiwarka-domen/

Gdzie rejestrować nowe domeny?

W Polsce możliwość rejestracji nowych domen zapewnia między innymi firma aftermarket.pl

Na razie jest tam dostępne siedem nowych rozszerzeń, ale już za parkę tygodni liczba ta będzie poszerzona i wyniesie ponad 50.

Ile będą kosztować nowe domeny?

Znamy już ceny rejestracji nowych domen. Z tego co przejrzałem cennik, to ceny nowych domen zaczynają się od 35 zł do 129 zł. Każdy rejestrator na swojej stronie ma na swoich stronach szczegółowy cennik, gdzie można się zapoznać z pełną listą.

%d bloggers like this: